Сувеніри, Товари

Унікальний, цінний подарунок – 3D фото в кристалі

Доброго ранечку та бадьорого продуктивного дня!!!
Раді Вам повідомити, що відтепер у нас не лише можна відремонтувати ноутбук, ПК, планшет, смартфон, монітор та іншу комп’ютерну техніку, а й придбати БУ ноутбуки, смартфони, замовити унікальний цінний подарунок – 3D фото в кристалі!!!
Будьмо креативними, стильним та оригінальними разом з ТехноPRO 😉
Завжди працюємо для Вас за незмінною адресою: м.Рівне, вул.Соборна,16, тел. (068) 08-29-858, (073) 06-38-424, (095) 006-57-81.

Зовсім недавно, фотоальбом вважався найпоширенішим і універсальним подарунком. Згодом у фотолюбителів з’явилися цифрові фотокамери, вони стали роздруковувати свої фотографії на спеціальних принтерах і розміщувати їх в подарункові фоторамки.

На сьогоднішній день у людей з’явилася унікальна можливість зробити своє зображення оригінальним і унікальним за допомогою 3D фото. 3D фото – це об’ємне зображення, яке розміщене всередині відполірованого і ограненного скла у вигляді кристала. Нанесення зображення на скло робить з фотографії ексклюзивний сувенір, який захопить одержувача і здивує його гостей.

3D зображення завжди справляє саме незвичайне враження своєю незвичайністю і красою. Це означає, що фотографію в кристалі буде доречно піднести в якості подарунка на весілля, день народження, ювілей і день закоханих. Можна виконати фото в брелоку для ключів. 3D фото в склі буде найдостойнішим подарунком для людини, у якої, як кажуть «все є».

Перенесення зображення в скло дає незвичайний ефект, що дозволяє йому залишатися дуже красивим незвичайним і що найголовніше – довговічним. Довговічним воно залишається завдяки тому, що захищено від потрапляння пилу і вологи.

Об’ємне фото – це унікальна річ, яка створена завдяки сучасним технологіям. Зрозуміло, що 3D може бути не тільки зображенням або фото людини, якій ми робимо подарунок. Існує також безліч інших варіантів для перенесення фотографій на скло. Є можливість розміщення в кристал зображення улюблених героїв (зірок шоу-бізнесу, спорту та політики).

3D зображення може бути встановлено на спеціальну підставку що світиться, завдяки чому фото отримує ще більшу унікальність і буде переливатися яскравими фарбами. Неможливо відвести свій погляд від такої краси. Звичайно, не обійтися без красивого подарункового футляра, куди акуратно упаковується кристал.

Крім зображення в кристалі може розміститися будь-який надпис. Це може бути логотип компанії, вітальні слова імениннику, побажання, імена, знаки зодіаку – все буде виглядати унікально і шикарно.

3D фото підійде в якості презенту на всі випадки життя:

– для корпоративних подарунків;

– подарунків для партнерів по бізнесу;

– як ікони, релігійні символи, подарунки на Великдень;

– спортивні нагороди;

– подарунки для коханих на день закоханих, 23 лютого, 8 березня і т.д .;

– як пам’ятні сувеніри, які нагадують про прекрасні подорожі;

Потрібно пам’ятати, що якою б не було свято чи привід 3D фото порадує кожного, адже такий подарунок буде зігрівати власника своєю красою довгі роки.