Картриджі та витратні матеріали

Закінчились чорнила в струменевому картриджі, картридж засох, друкує з полосами, не визначається принтером, тече фарба після заправки? Чи закінчився тонер лазерного картриджа, світлий друк, друк з полосами, з пропусками, сиплеться тонер, картридж «хрустить», «тріщить» під час роботи, не розпізнається принтером?

Фахівці сервісного центру Технопро з радістю допоможуть Вам вирішити будь-які проблеми з Вашою друкуючою та копіювальною технікою. Заправимо та проведемо відновлення чорних та кольорових картриджів лазерного друку, заправимо та відновимо картриджі струменевого друку. Заправимо та проведемо профілактику систем безперервної подачі чорнил (СНПЧ) струменевих принтерів.

Проводимо заправку лазерних, струменевих картриджів, та СНПЧ. Проводимо відновлення струменевих картриджів після засихання чорнил, відновлення тонер-картриджів, заміну фотобарабанів, заміну доз.леза, заміну магнітного валу, заміну та ремонт корпусу картриджів лазерного друку, прокачку та прочистку СНПЧ струменевих принтерів.

Використовуємо якісні витратні матеріали, тонер, чорнила, фотобарабани. На всі роботи надається гарантія.

*В даний момент магазин сайту ще не включений, саме тому замовити послугу наразі з цієї сторінки не можна. Для замовлення та консультацій — телефонуйте чи пишіть нам.  Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Заправка лазерного картриджа від 95 грн

  • Чистка від залишків тонеру
  • Профілактика, заправка

Відновлення лазерного картриджа від 280 грн

  • При світлому друці
  • Друці з полосами, точками

Заправка струменевого картриджа від 35 грн

  • Чистка від залишків чорнил
  • Профілактика, заправка

Відновлення струменевого картриджа від 150 грн

  • При значних дефектах
  • Промивка, відновлення

В зв’язку з величезним різноманіттям та значними технічними відмінностями між картриджами — точну вартість та терміни відновлення саме Вашого картриджа дізнаєтесь одразу після проведення діагностики

Потрібна допомога?

Потрібна консультація чи деталі щодо заправки картриджів?