Професійний ремонт ноутбуків

Вони компакті, легкі, зручні, надійні, портативні, незамінні та невтомні помічники в роботі. Проте навіть їм періодично потрібен відпочинок, якісне та кваліфіковане сервісне обслуговування.
Своєчасна чистка системи охолодження, з використанням відповідних та надійних термоінтерфейсів — убезпечить Ваші пристрої від зайвого нагріву, допоможе їм тривалий час радувати Вас своєю максимальною продуктивністю та швидкодією, знизить деградацію основних елементів ноутбука, значно продовжить час їхньої експлуатації та безперебійної, стабільної роботи.
При прояві найменших недоліків в роботі пристрою, не типової для них поведінки — звертайтесь до нас, адже краще та дешевше попередити виникнення несправності ніж потім усувати можливі її наслідки.
Наші кваліфіковані інженери проведуть повну, комплексну діагностику Вашого пристрою, запропонують комплекс робіт, яких він потребує для відновлення цілковитої працездатності. Виконають все необхідне, для відновлення Вашого ноутбука фактично за будь-якої поломки.

Ось лише короткий перелік послуг які ми надаємо:

Орієнтовна вартість наших послуг:

Послуга Ціна (грн)
Діагностика ноутбука 180*
Чистка ноутбука 200
Ремонт материнської плати від 250
Ремонт блоку живлення від 120
Ремонт жорсткого диску від 180
Відновлення операційної системи від 180
Ремонт корпусу від 250
Заміна матриці від 180

* — послуга оплачується лише в разі відмови від виконання будь-яких запропонованих робіт

«Коли потрібно чистити ноутбук?

Звичайно, все індивідуально та повністю залежить від умов використання пристрою. Рекомендовано проводити профілактику системи охолодження з заміною всіх термоінтерфейсів як мінімум 1 раз на рік. Звісно можна робити це частіше, якщо ноутбук потужний, дуже часто використовується зі значним навантаженням на основні елементи, коли максимальна його швидкодія та стабільність роботи дуже важливі для користувача, а будь-які підвисання та збої — критичні, коли є прагнення забезпечити якомога триваліше використання пристрою й мінімізувати виникнення несправностей, пов’язаних з його перегрівом, усунення яких доречі, зазвичай досить вартісна процедура.
Можна чистити й раз в півтора чи два роки, якщо ви забезпечуєте «комфортне» для Вашого пристрою використання, слідкуєте за ідеальною чистотою середовища в якому він використовується, не користуєтесь ноутбуком з понаднормовим тривалим навантаженням, Ваш ноутбук — з лінійки бізнес сегменту, з процесором та елементами з пониженим рівнем тепловиділення, та за умови використання якісних термоінтерфейсів.
В будь-якому випадку — як тільки помічаєте зайвий шум вентилятора системи охолодження, зменшення потоку повітря з решітки радіатора, не комфортний для Вас рівень нагріву корпусу, що до того ж зазвичай супроводжуються підвисанням чи зниженням швидкодії — рекомендуємо Вам звернутись до нас, адже можливо Ваш пристрій вже сигналізує Вам про те що він потребує чистки та заміни термоінтерфейсів, для того аби попередити можливі не приємні наслідки використання ноутбуку в режимі підвищеного нагріву основних його елементів.

З’явились пошкодження корпусу, потрібно замінювати чи можна відремонтувати?

Кожна нова серія ноутбуків стає все тоншою та легшою від попередньої. Ці зміни продиктовані запитами покупців, адже портативні пристрої не повинні обтяжувати чи створювати незручності при їх транспортуванні. Проте, в наслідок цих змін, зменшується й витривалість корпусних частин ноутбука. Особливо це помітно в місцях взаємодії металевих та пластикових його частин. Саме там найчастіше й виникають тріщини, сколи чи взагалі частини корпусу цілковито відламуються.

Проте в більшості випадків є можливість ремонту пошкоджених елементів корпусу, усунення тріщин, розломів, «нарощування» відсутніх елементів, відновлення та укріплення стійок кріплення петель матриці. Ці роботи супроводжуються армуванням (посиленням) та декоративною обробкою відновлених ділянок або частин корпусу вцілому. В залежності від рівня пошкоджень — підбирається найефективніший варіант його усунення.

Корпус Вашого ноутбука має пошкодження — звертайтесь, ми підберемо варіант його відновлення, а якщо воно не можливе, нажаль в деяких випадках таке трапляється — запропонуємо та проведемо заміну корпусних частин.

На ноутбук потрапила незначна частина рідини, проте він працює. Чи можна користуватись ним надалі?»

Більшість ноутбуків, не розраховані та не захищені від проникнення рідин на внутрішні їх частини. Крім того — якщо ви використовуєте ноутбук з підключеною акумуляторною батареєю — то навіть після його відключення від мережі живлення та повного вимкнення, значна частина елементів материнської плати знаходиться під струмом. Оскільки вода, як і більшість рідин, проводить електричний струм — її потрапляння на силові елементи ноутбука може призвести до короткого замкнення з подальшим електростатичним пошкодженням цих елементів. Крім того — рідини сприятимуть окисленню контактів, місць пайки, доріжок, контактних площадок й через певний час відбудеться їх вигнивання та втрата провідності в цих ділянках, відповідно — вихід з ладу ноутбука.
В разі якщо на Ваш ноутбук потрапила рідина, навіть незначна частина — рекомендуємо відключити пристрій від мережі живлення, вийняти акумуляторну батарею (якщо вона не вбудована), перевернути не надовго пристрій в бік зворотній від напрямку залиття й звернутись в сервісний центр для подальшої профілактики ноутбука чи відновлення його працездатності після залиття. Крім видимої Вам батареї, всередині ноутбука є елементи які накопичують та ще певний час утримують незначну частину електричного струму, та в більшості моделей, на материнській платі присутня батарейка БІОС, яка хоч і незначно, проте живить одну з важливих ділянок пристрою. Крім того — якщо повністю не відчистити плату від слідів вологи, не пропаяти та не обробити контакти елементів які з рідиною контактували — з дуже великою вірогідністю, з часом, розпочнеться незворотній процес їх окислення та деградації.
Бережіть вашу техніку від вологи, проте якщо все ж таки вона під її дією опинились — звертайтесь, ми допоможемо якісно усунути та попередити всі наслідки потрапляння рідини на Ваш пристрій.

Потрібна допомога?

Бажаєте викликати фахівця для обслуговування Вашого ноутбука у Вас вдома чи офісі — просто натисніть кнопку, і ми зв’яжемось з Вами та обговоримо всі деталі