Ремонт пристроїв друку

Пристрої друку

Ваш принтер чи БФП друкує з полосами, заминає чи взагалі не затягує папір? Можливо не друкує, видає помилку, не вмикається,  чи в нього випадково потрапив сторонній предмет?

Фахівці сервісного центру Технопро з радістю допоможуть Вам вирішити будь-які проблеми з Вашою друкуючою та копіювальною технікою. Проведемо повну діагностику, визначимо джерело несправності, усунемо всі недоліки друку, проведемо профілактику та тестування Вашого пристрою.

printers

Проводимо ремонт лазерних, струменевих, чекових, термосублімаціних принтерів, копіювальних, багатофункціональних пристроїв (БФП) та факсів.

В разі потреби – перепрошиємо принтер, проведемо профілактичну чистку, чистку та відновлення струменевого принтера, встановлення, налаштування, обслуговування системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ), скидання “памперса” (лічильника відпрацьованих чорнил) струменевого принтера, виконаємо ремонт блоку сканера, термоблоку, датчиків, вузлів протяжки, ремонт елементів живлення. Відновимо нормальну роботу та якісний друк Вашого принтера!

*В даний момент магазин сайту ще не включений, саме тому замовити послугу наразі з цієї сторінки не можна. Для замовлення та консультацій – телефонуйте чи пишіть нам.  Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Чистка лазерного принтера

від 120 грн

  • Чистка від залишків тонеру
  • Усунення сторонніх предметів
Замовити послугу

Встановлення СНПЧ

від 180 грн

  • Для струменевих принтерів
  • Значне заощадження коштів
Замовити послугу

Скидання памперса

від 250 грн

  • Обнулення лічильника
  • Відпрацьованих чорнил
Замовити послугу

Прошивка лазерного принтера

від 350 грн

  • Новий принтер після заправки
  •  видає помилку відсутності тонеру
Замовити послугу

В зв’язку з величезним різноманіттям та значними технічними відмінностями між пристроями – точну вартість та терміни ремонту саме Вашого пристрою дізнаєтесь лише після проведення діагностики

Потрібна допомога?

Потрібна консультація чи деталі щодо ремонту принтерів, копірів, бфп?