Ремонт планшетів, смартфонів, навігаторів

Проведемо комплексну діагностику Ваших смартфонів, планшетів, смарт-годинників, електронних кних, навігаторів. Усунемо всі наявні недоліки, використовуючи нові оригінальні комплектуючі та якісне сучасне обладнання.

Компактні та потужні, невід’ємні супутники нашого життя. Пристрої що допомогають нам завжди залишатись на зв’язку з рідними, дорогими для нас людьми та світом вцілому. Фільмують, фотографують та зберігають найважливіші події, прекрасні неповторні моменти, які трапляються з нами, наші подорожі та відпочинок, наше дозвілля. Допомогають ділитись ними з друзями. Розкажуть про погоду, новини, події у світі. Допоможуть знайти шлях в незнайомих місцях. Працюють не знаючи відпочинку, за будь-яких умов та обставин.
Зважаючи на умови експлуатації та наш ритм життя — вони часто перебувають в зоні ризику, можуть бути механічно пошкодженими, потрапити під вологу, отримати електростатичні ушкодження чи потребувати відновлення прошивки.
Наші інженери виконають ремонт будь-якого рівня складності, від перепрошивки пристроїв до складних компонентних ремонтів основної плати. Проведемо заміну сенсорів, захисного скла, дисплеїв, дисплейних модулів, корпусних частин, камер, кнопок, мікрофонів, динаміків, чистку та відновлення апаратів після залиття, відновлення контактних площадок після пошкодження роз’ємів, заміну сім-слотів, слотів карт-пам’яті, відновлення кіл живлення, заміну мікросхем, чіпів, контролерів. Встановимо, налаштуємо, оновимо системи навігації. Відновимо роботу Ваших смартфонів, планшетів, Смарт-годинників, фітнес-браслетів, навігаторів.
На всі роботи надається гарантія.

*В даний момент магазин сайту ще не включений, саме тому замовити послугу наразі з цієї сторінки не можна. Для замовлення та консультацій — телефонуйте чи пишіть нам.  Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Заміна прошивки від 120 грн

  • Якщо пристрій не завантажується
  • Зависає на логотипі

Заміна сенсорної панелі від 250 грн

  • Пристрій не реагує на дотики
  • Наявні видимі пошкодження

Заміна дисплею від 250 грн

  • Відсутнє зображення
  • Наявні пошкодження на екрані

Ремонт основної плати від 180 грн

  • Не вмикається, не заряджається
  • Гріється, вимикається, зависає

В зв’язку з величезним різноманіттям та значними технічними відмінностями між пристроями — точну вартість та терміни ремонту саме Вашого пристрою дізнаєтесь лише після проведення діагностики, а вартість по заміні основних видимих елементів — в момент прийомки пристрою в нашому сервісному центрі.

Потрібна консультація?

Бажаєте замовити запчастини чи аксесуари для ваших планшетів та смартфонів — просто натисніть кнопку, і ми зв’яжемось з Вами та обговоримо всі деталі