Офіс або приватний будинок, дача або склад – будь-яке приміщення потребує повного комплексу заходів безпеки, незалежно від місця розташування. Він охоплює системи контролю доступу, охорону, пожежну безпеку, відеоспостереження.
Встановлення системи відеоспостереження – один з найбільш раціональних і комплексних методів з моніторингу конкретного об’єкта або території, а також забезпечення повного і цілодобового контролю. Хто, де, коли – на всі ці питання ви отримаєте відповіді, якщо зважитеся на монтаж системи відеоспостереження.

Сервісний центр «ТехноPRO» здійснює продаж, проектування, інсталяцію, а також інтеграцію систем відеоспостереження в супутні системи безпеки. Орієнтуючись на Ваші потреби, ми підберемо обладнання та системи, що відповідатимуть не лише Вашим технічним, але й фінансовим запитам. Ми виконуємо як компактні проекти для задоволення потреб приватної безпеки чи потреб малого бізнесу, так і великі проекти з оснащення виробничих підприємств.

«Що ж таке система відеоспостереження?»

Система відеоспостереження — це комплекс обладнання та програмного забезпечення, призначений для спостереження за територією, діями та ситуацією. Сьогодні це — найбільш затребувана система для охоронних та моніторингових цілей. Розвиток систем відеоспостереження відкриває нові можливості не тільки для фіксації правопорушень, а, що є більш важливим, для їх попередження.
Запорука безпеки будь-якого об’єкта власності – якісне відеоспостереження. Монтаж таких систем передбачає встановлення та налаштування цілого комплексу обліднання, камер, відеореєстратора або відеосервера, моніторів, джерел живлення та іншого. Особливу увагу варто приділити характеристикам та технічним можливостям відеокамер та відеореєстраторів, адже саме від них залежить якість зображення і стабільність спостереження за територією чи об’єктом.

Завдання камери – передавати зображення через об’єктив на монітор системи відеоспостереження. Технічно це виглядає наступним чином: картинка з матриці у вигляді електричного сигналу надходить в процесор, який обробляє інформацію і передає її до відеореєстратора, відеосервера, на монітор оператора, в хмарне сховище або на мобільний пристрій.

Завдання відедореєстратора – отримати, обробити, зберегти, упорядкуквати дані з всього комплексу системи, надати зручний доступ для їх перегляду власнику, через монітор оператора, чи захищеними каналами зв’язку з мобільних пристроїв, ПК чи ноутбуків, та запобігти несанкціонованому доступу сторонніх осіб до такої інформації. Від його швидкодії залежатиме наскільки якісним та деталізованим може бути збережене зображення, наскільки зручним, плавним чи швидким буде перегляд та навігація в відеоданих.

«Які основні функції системи відеоспостереження?»

Безпека людей / майна в офісі, вдома, на дачі
Встановлені камери відеоспостереження допоможуть не тільки запобігти злочину завдяки візуальному контролю, а й притягти зловмисників до відповідальності за допомогою задокументованої відеореєстратором інформації.
Контроль за виробничими та іншими технологічними процесами,
Контроль за работою персоналу.
Встановлена в виробничих цехах та складських комплексах система промислової відеофіксації неодноразово довела свою ефективність, завдяки істотному зниженню ризиків.

«Де необхідне відеоспостереження та чи потрібна така система мені?»

Системи відеоспостереження – це комплекс обладнання, який необхідний для ведення цілодобового спостереження і повного контролю за територією, нерухомістю чи іншими об’єктами власності. Без нього не обійтися банкам, клубам, підприємствам, приватним будинкам, складам. Якщо питання безпеки Вас зовсім не турбує – можете не замислюватися про монтаж систем відеоспостереження. Проте, пам’ятайте, що відсутність прецедентів в даний час ні для кого не може гарантувати їх відсутності й в майбутньому, а значить комплекс відеонагляду точно нікому не буде зайвим.

«Які переваги дасть встановлення відеоспостереження для підприємства?»

Встановивши систему відеоспостереження, Ви зможете:
Здійснювати моніторинг виробничого процесу на кожному з його етапів;
Запобігати порушенням якості виробництва, умов праці, техніки безпеки;
Мати повну та задокументовану інформацію про нещасні випадки на виробництві;
Запобігати розкраданню та псуванню вироблених товарів та продуктів, виробничого майна.

Система відеоспостереження також дозволяє вести цілодобовий віддалений контроль за об’єктами власності через Інтернет за допомогою будь-якого персонального пристрою (планшет, смартфон, комп’ютер чи ноутбук). Вона своєчасно проінформує Вас про несанкціоновані дії на об’єкті в зоні фіксації.

«Що таке аналітичні системи відеоспостереження та які їх переваги?»

Системи відеоспостереження володіють не лише охоронним функціоналом. Їх можливості служать також для інтелектуального аналізу отримуваного відеопотоку.
За допомогою сучасних систем відеоаналітики можна істотно розширити можливості системи та значно раціоналізувати час та дії персоналу задіяного в охороні. Оператор відеоспостереження більше не повинен невідривно стежити за безліччю моніторів, виявлення порушень відбувається на основі обробки подій аналітичними програмами, а також обробки сигналів від різних детекторів. Оператору надходить сигнал про можливу небажану подію або про небажану подію, що вже відбулась.

Системи відеоаналітики можуть:
Ідентифікувати обличчя розшукуваних злочинців.
Встановлювати факти крадіжок.
Розпізнавати неадекватну поведінку людей.
Класифікувати різні об’єкти (тварини, діти, транспорт) в зоні спостереження.
Наявність таких систем також забезпечує широкі можливості маркетингової аналітики. Наприклад, для торгівельних залів відкриваються можливості оцінки роботи продавців, найкращої організації розміщення товарів (згідно з даними про поведінку споживачів), підрахунок відвідувачів, боротьба з чергами та багато іншого.

«Що таке комплексна система безпеки для підприємства?»

Комплексна інтегрована система безпеки може складатися з:

Cистеми відеоспостереження.
Системи контролю доступу, яка дозволяє вести облік робочого часу співробітників, отримувати інформацію про зональне місцезнаходження персоналу.
Системи автоматичного розпізнавання номерів на в’їзді та парковці, яка надає статистику відвідувачів, здійснює допуск на парковку за перепустками.
Систем охоронної, протипожежної сигналізації, засобів пожежогасіння.
Виконання охоронних функцій найефективніше за допомогою детекторів руху відеокамер та охоронних датчиків. Оператор негайно інформується системою про настання небажаної події в конкретній зоні.
Інтегровані системи безпеки можуть бути побудовані на територіально віддалених об’єктах, але мати загальний центр управління.

«Як відбувається робота з монтажу системи відеоспостереження?»

Роботи з монтажу систем відеоспостереження поділяються на декілька етапів:

Підготовчий етап — виїзд на об’єкт, його огляд, ознайомлення з планом приміщень (в разі його наявності), уточнення цілей та завдань які перед майбутньою системою замовник ставить, визначення найбільш раціональних та ефективних точок монтажу камер, вибір місця моніторингу та точки контролю;

Розробка проекту — аналізуючи задачі, умови впровадження та експлуатації системи — проводиться підбір обладнання яке за оптимальний бюджет, максимально задовільнить потреби клієнта, розраховується вартість матеріалів, монтажних робіт та терміни реалізації проекту вцілому;

Узгодження проекту — ознайомлення замовника з деталями проекту, характеристиками та технічними можливостями запропонованого обладнання, термінами та способами монтажу системи, повною вартістю проекту;
Замовлення обладнання — замовляємо все необхідне для реалізації проекту обладнання та витратні матеріали, якщо їх немає в наявності;

Монтаж систем комунікації — прокладка кабельних мереж комунікації та живлення між кінцевими точками (камерами та реєстратором), чи побудова бездротових ліній передачі даних в місцях де прокладка кабелю з якихось причин не можлива;

Монтаж камер та реєстратора;

Налаштування обладнання — в залежності від побажань замовника налаштовуємо відповідні можливості запису відеоданих та доступу до них, рівні чутливості датчиків, вирівнюємо камери, позиціонуючи їх для огляду саме найбільш значимих для замовника зон, встановлюємо та налаштовуємо інструменти додаткового, віддаленого доступу до системи спостереження на персональних пристроях замовника.

Перевірка роботи та тестування системи;

Здача системи — демонстрація ключових функцій та роз’яснення основних можливостей і правил користування;
Здійснення консультативної, а в разі необхідності й безоплатної технічної підтримки протягом обумовленого терміну.

«Яке обладнання ви використовуєте?»

Обладнання підбираємо в залежності від умов використання та поставлених цілей.

Виходячи з нашого досвіду пропонуємо продукцію перевірених виробників, на наш погляд — лідерів ринку систем спостереження, продукцію, чия технологічна та програмна частина забезпечують високий рівень якості, сумісності, надійності та підтримки сучасних технологій виявлення, реагування, фіксації, конвертування та передачі даних.
Працюємо з представництвами цих брендів, тому забезпечимо встановлення лише оригінального обладнання та можемо гарантувати конкурентні ціни на нього та його сервісну підтримку.

«Яка вартість ваших послуг?»
Побудова та налаштування системи відеоспостереження річ дуже індивідуальна, тому точну вартість саме Вашого проекту Вам повідомлять лише після його розрахунку. Проте, для ознайомлення все ж наведемо деякі приблизні цифри.

Початковий виїзд на об’єкт — 100 грн.

Розробка проекту — від 350* грн.
Монтаж кабелю**м — від 5 грн.
Монтаж короба**м — від 5 грн.
Монтаж та налаштування камери шт — від 350 грн.
Монтаж та налаштування реєстратора шт — від 350 грн.

* — враховується для великих об’єктів, чи в разі відмови від реалізації проекту.
** — монтаж на висоті до 3х метрів. При більшій — вартість збільшується вдвічі.
«Хочете убезпечити Ваше майно в найсучасніший спосіб?»
Замовте виїзд фахівця для огляду об’єкту, підбору обладнання та розрахунку вартості монтажних робіт. Варто лише натиснути кнопку і ми зв’яжемось з Вами та узгодимо всі деталі.